O nas

O firmie

Firma POL-EPO funkcjonuje na rynku usług księgowo-podatkowych od 1994 roku.

Posiadamy uprawnienia Doradcy Podatkowego nr 09244 jako członek Krajowej Rady Doradców Podatkowych oraz Świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów nr 3580/1997.

Świadczymy obsługę księgowo-podatkową oraz usługi doradztwa podatkowego w uzgodnionym zakresie dla małych i średnich podmiotów gospodarczych o dowolnym profilu działalności i dowolnej formie prawnej.

Oferujemy profesjonalną usługę opartą o ciągle aktualizowaną wiedzę w dziedzinach finansów, rachunkowości i prawa podatkowego.

Posiadamy długoletnie doświadczenie. Naszymi Klientami są spółki osobowe, spółki prawa handlowego, jednoosobowe firmy prowadzące działalność gospodarczą. Są wśród nich przedsiębiorstwa działające w branżach elektronicznej, chemicznej, usług prawnych, przemysłu spożywczego, doradztwa technicznego, inżynierii technicznej, ochrony środowiska i wielu innych.

Zapewniamy naszym klientom terminowość, rzetelność i profesjonalizm świadczonych usług. Przygotowujemy raporty dla kadry zarządzającej zgodnie z wymaganiami naszych Klientów.

Nasze priorytety

Jakość dostarczanych usług
Oferujemy wysoką jakość usług opartą na fachowej wiedzy oraz szerokim doświadczeniu. Doradzamy i proponujemy rozwiązania zagadnień finansowych. Dostarczamy raporty skierowane do szczebla zarządzającego, w oparciu o rozpoznane potrzeby, umożliwiające podejmowanie strategicznych decyzji.

Realizacja indywidualnych potrzeb Klienta
Indywidualne podejście do Klienta, pełne zrozumienie jego potrzeb oraz prawnych uwarunkowań jest gwarantem efektywnego i rzetelnego świadczenia usług.

Aktualna wiedza o zmieniającym się otoczeniu prawnym i zawodowym
Dynamiczne otoczenie wymaga ciągłego śledzenia zmian i dopasowywania się do nich, regularnie informujemy Klientów o nowych możliwościach i wymaganiach w dziedzinie finansów, księgowości i podatków.